Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ☺️

Jak mogę dokonać rezerwacji na parcele / domek / miejsce pod namiot?

Rezerwacji można dokonać pisząc do nas maila na adres: polehoryzont@gmail.com lub dzwoniąc pod numery 500 256 556 / 516 158 188.

Czy można przyjechać z psem?

Oczywiście! Zwierzęta są mile widziane na naszym kempingu. Pamiętajcie tylko proszę, że muszą być pod stałą opieką właściela, po kempingu muszą poruszać się na smyczy. Uprzejmie prosimy, by pieski załatwiały się poza terenem kempingu. 

Co z gastronomią? Czy w pobliżu znajdziemy sklepy?

Nie martwcie się o to! Tuż przy kempingu znajdują się bar serwujący domowe obiady, lodziarnia, piekarnia z pysznym pieczywem, sklep spożywczy, a nawet kiosk. 

Jakie atrakcje oferowane są dzieciom?

Wiemy jak ważne jest zapewnienie atrakcji dla Waszych pociech, dlatego też specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy Letnią Akademie Przygody z Horyzontem- codzienne animacje od wtorku do soboty. Oprócz tego turnieje, konkursy. W każdy poniedziałek zapraszamy wszystkich na pokaz cyrku. Na kempingu do dyspozycji najmłodszych Gości pozostają plac zabaw oraz boisko do piłki nożnej. 

Czy na terenie kempingu znajduje się kuchnia?

Tak, na terenie kempingu znajduje się aneks kuchenny wyposażony w lodówki, czajniki, kuchenki gazowe, automaty do kawy/herbaty i przekąsek. 

Czy korzytsanie z sanitariatów jest bezpłatne?

Tak, korzystanie z sanitariatów jest bezpłatne i nie jest w żaden sposób ograniczane. Ciepła woda dostępna 24h/dobę.

Jak daleko jest do plaży oraz jakie zejście prowadzi do niej?

Kemping Horyzont posiada bezpośrednie zejście na plażę. Co więcej możemy pochwalić się jako jedyni łagodnym, wykostkowanym zejściem na plażę. 

Masz jakieś inne pytanie? Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej dla siebie oferty? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub zadzwoń do nas!